Księga gości

Strona główna / Księga gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
262 wpisy.
Maksymilian z Szczecin napisał/a 31 października 2011:
Pamiętam, jak na lekcjach historii przekazywano nam najpierw wersję oficjalną, a potem po cichu wersję prawdziwą. Dzisiaj trzeba zadbać, aby nasze dzieci znały prawdę i pamiętały oraz nie wstydziły się o tym mówić. Ja o swoje zadbam pod tym względem na pewno.
Robert z Warszawa napisał/a 30 października 2011:
Młodzi w tym i ja zawsze będą pamiętać o tej zbrodni. Chwała bohaterom
Tadeusz z Gniezno napisał/a 28 października 2011:
Chwała bohaterom którzy oddali swe życie za ojczyznę (*).
Adam Juźków z Warszawa/Żyrardów napisał/a 22 października 2011:
Ta zbrodnia nigdy nie może być zapomniana. Wieczna chwała ofiarom Katynia, Charkowa i Miednoje. W Miednoje spoczywa mój ojciec Aleksander Juźków. Pamięć o Nim w mojej Rodzinie nigdy nie zaginie. Cześć Jego pamięci i wszystkich pomordowanych.
Teresa Adamek z Wrocław napisał/a 20 października 2011:
Dnia 19.10.2011r. w I LO im. J.Słowackiego w Oleśnicy odbył się uroczysty apel poświęcony pamięci aspiranta Stanisława Mudryka, rozstrzelanego w Twerze 1940r., zamykający ciąg uroczystości związanych z projektem Katyń..... W imieniu córki w.w. Marii Adamek, która uczestniczyła w Apelu, a także całej Rodziny serdecznie dziękuję za niezapomniane chwile .... T
Katarzyna Maciejewska z Ostrów Wielkopolski napisał/a 18 października 2011:
Cześć pamięci wszystkich pomordowanych
Dariusz Sklepik z Poznań napisał/a 1 lipca 2011:
mjr pilot Stefan Korcz..inż architekt. Przyjaciel mojego dziadka Stefana Sklepika. Ku pamięci
Krystyna z Toruń napisał/a 25 czerwca 2011:
Nie zapomnijmy ludobójstwa... Mój wujek ŚP. Franciszek Ciechoń został zamordowany w Charkowie... Dziękuje za piękną uroczystość w Cieszacinie Wielkim... Moj ŚP Tatuś byłby szczęśliwy, że po latach się odnalazł brat... DZIEKUJĘ... PAMIETAJMY O WSZYSTKICH NIESŁUSZNIE ZAMORDOWANYCH BOHATERACH
Elżbieta z Gdańsk napisał/a 24 czerwca 2011:
DROZDOWICZ IGNACY ur. 29.01.1903 r syn Juliana. Ksiądz, kapelan wojskowy /kapelan rezerwy w stopniu kapitana. Zamordowany w Charkowie w 1940r
Jarosław Sobaszek z Sosnowiec napisał/a 15 czerwca 2011:
18 kwietnia 2011 społeczność VI LO im. Janusza Korczaka w Sosnowcu upamiętniła aspiranta Policji Województwa Śląskiego Adama Nowaka zamordowanego przez NKWD w 1940 roku, w Twerze .
Krystyna z Eschweiler/ Niemcy napisał/a 9 czerwca 2011:
Pierwszy mąż mojej mamusi porucznik Edward Andrzejewski s. Wojciecha został zamordowany w Charkowie, Starobielsku, Katyniu- wg. różnych dokumentów. Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa poinformowała mnię, że jest akcja "dęby pamięci". Uprzejmie pytam, jak mogę się do tej akcji włączyć ? Od ok. 4 lat zbieram wszystkie dane dotyczące por. E. Andrzejewskiego. Uprzejmie praszę o każdą radę, pomoc. Przesyłam pozdrowienia.
Paulina Zarzyka, Joanna Piętas z Garbów napisał/a 8 czerwca 2011:
Dnia 18.04.11r. uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II zasadzili Dąb upamiętniający asp. Czesława Jędrejka, zamordowanego przez NKWD w 1940r w Twerze.
Iwona Kasprzyk z 46236 Bottrop napisał/a 4 czerwca 2011:
15 maja 2011 w Parku im. Ignacego Paderewskiego w Toronto polscy harcerze posadzili żywy Pomnik Pamięci mojemu dziadziusiowi, podporucznikowi rezerwy Tadeuszowi Juliuszowi Konarzewskiemu, który został zamordowany 9 kwietnia 1940 roku w Katyniu. Jako wnuczka brałam udział w tej wzniosłej i patriotycznej uroczystości. Dziękuje za tak wspaniałą inicjatywę i zaangażowanie w upamiętnianiu Tych Oficerow, którzy oddali swoje życie w imię: Bóg, Honor i Ojczyzna.
Teresa Bolek z Białe Błota napisał/a 18 maja 2011:
Mój Dziadek śp. przod. Stanisław Cygan (ur. w 1887 r.) więzień Miednoje. Zginął w 1940 w Miednoje. Dziękuję za pomnik. Pamietajmy o BOHATERACH.
Kaja z Siemianowice napisał/a 14 maja 2011:
Nie zapomnimy katyńskiego ludobójstwa! Wspaniała strona! Dziękuję!
Przemysław Czech z Zakopane/ Tarnów napisał/a 10 maja 2011:
Strona bardzo mi się podoba. Nie wolno zapominać o tym co się wydarzyło w Katyniu w tamtych latach!
Tomasz Chmielarski z Stopnica napisał/a 4 maja 2011:
Witam. Społeczność Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Stopnicy chce uczcić pamięć Ofiar Zbrodni Katyńskiej przez włączenie się w akcję sadzenia Dębów Pamięci. Dlatego, też proszę o kontakt pod adresem  internetowym t.chmielarski@wp.pl krewnych następujących osób: Stefana Bronisława Noskowskiego, Jana Marcina Pytko, Wincentego Golby, Józefa Saneckiego. Tomasz Chmielarski, współorganizator.
Sylwia z Radziwiłłów napisał/a 30 kwietnia 2011:
Bardzo dobra strona, tylko potrzeba takich więcej, aby przekazać najmłodszemu pokoleniu co się stało 70 lat temu i jakie to ma skutki teraz. To obowiązek wobec ojczyzny znać jej krwawą przeszłość, by móc żyć w teraźniejszości. Sadzenie Dębów z pewnością nie pozwoli zapomnieć o wszystkich zamordowanych!
Magda Jastalska z Otwock napisał/a 10 kwietnia 2011:
Mój dziadek, śp. por.Zygmunt Kwiatkowski - więzień w Kozielsku,zamordowany w Katyniu. Dziękuję za pomnik i Dąb Pamięci posadzony w Karczewie. PAMIĘTAMY! CHWAŁA BOHATEROM!
Marta z Rokszyce napisał/a 9 kwietnia 2011:
Strona naprawdę bardzo dobra. Nigdy nie zapomnimy!