Księga gości

Strona główna / Księga gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.226.251.81.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
258 wpisów.
Teresa Adamek z Wrocław napisał/a 20 października 2011:

Dnia 19.10.2011r. w I LO im. J.Słowackiego w Oleśnicy odbył się uroczysty apel poświęcony pamięci aspiranta Stanisława Mudryka, rozstrzelanego w Twerze 1940r., zamykający ciąg uroczystości związanych z projektem Katyń..... W imieniu córki w.w. Marii Adamek, która uczestniczyła w Apelu, a także całej Rodziny serdecznie dziękuję za niezapomniane chwile .... T

Katarzyna Maciejewska z Ostrów Wielkopolski napisał/a 18 października 2011:

Cześć pamięci wszystkich pomordowanych

Dariusz Sklepik z Poznań napisał/a 1 lipca 2011:

mjr pilot Stefan Korcz..inż architekt. Przyjaciel mojego dziadka Stefana Sklepika. Ku pamięci

Krystyna z Toruń napisał/a 25 czerwca 2011:

Nie zapomnijmy ludobójstwa... Mój wujek ŚP. Franciszek Ciechoń został zamordowany w Charkowie... Dziękuje za piękną uroczystość w Cieszacinie Wielkim... Moj ŚP Tatuś byłby szczęśliwy, że po latach się odnalazł brat... DZIEKUJĘ... PAMIETAJMY O WSZYSTKICH NIESŁUSZNIE ZAMORDOWANYCH BOHATERACH

Elżbieta z Gdańsk napisał/a 24 czerwca 2011:

DROZDOWICZ IGNACY ur. 29.01.1903 r syn Juliana. Ksiądz, kapelan wojskowy /kapelan rezerwy w stopniu kapitana. Zamordowany w Charkowie w 1940r

Jarosław Sobaszek z Sosnowiec napisał/a 15 czerwca 2011:

18 kwietnia 2011 społeczność VI LO im. Janusza Korczaka w Sosnowcu upamiętniła aspiranta Policji Województwa Śląskiego Adama Nowaka zamordowanego przez NKWD w 1940 roku, w Twerze .

Krystyna z Eschweiler/ Niemcy napisał/a 9 czerwca 2011:
Pierwszy mąż mojej mamusi porucznik Edward Andrzejewski s. Wojciecha został zamordowany w Charkowie, Starobielsku, Katyniu- wg. różnych dokumentów. Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa poinformowała mnię, że jest akcja "dęby pamięci". Uprzejmie pytam, jak mogę się do tej akcji włączyć ? Od ok. 4 lat zbieram wszystkie dane dotyczące por. E. Andrzejewskiego. Uprzejmie praszę o każdą radę, pomoc. Przesyłam pozdrowienia.
Paulina Zarzyka, Joanna Piętas z Garbów napisał/a 8 czerwca 2011:

Dnia 18.04.11r. uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II zasadzili Dąb upamiętniający asp. Czesława Jędrejka, zamordowanego przez NKWD w 1940r w Twerze.

Iwona Kasprzyk z 46236 Bottrop napisał/a 4 czerwca 2011:

15 maja 2011 w Parku im. Ignacego Paderewskiego w Toronto polscy harcerze posadzili żywy Pomnik Pamięci mojemu dziadziusiowi, podporucznikowi rezerwy Tadeuszowi Juliuszowi Konarzewskiemu, który został zamordowany 9 kwietnia 1940 roku w Katyniu. Jako wnuczka brałam udział w tej wzniosłej i patriotycznej uroczystości. Dziękuje za tak wspaniałą inicjatywę i zaangażowanie w upamiętnianiu Tych Oficerow, którzy oddali swoje życie w imię: Bóg, Honor i Ojczyzna.

Teresa Bolek z Białe Błota napisał/a 18 maja 2011:

Mój Dziadek śp. przod. Stanisław Cygan (ur. w 1887 r.) więzień Miednoje. Zginął w 1940 w Miednoje. Dziękuję za pomnik. Pamietajmy o BOHATERACH.

Kaja z Siemianowice napisał/a 14 maja 2011:

Nie zapomnimy katyńskiego ludobójstwa! Wspaniała strona! Dziękuję!

Przemysław Czech z Zakopane/ Tarnów napisał/a 10 maja 2011:

Strona bardzo mi się podoba. Nie wolno zapominać o tym co się wydarzyło w Katyniu w tamtych latach!

Tomasz Chmielarski z Stopnica napisał/a 4 maja 2011:

Witam.
Społeczność Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Stopnicy chce uczcić pamięć Ofiar Zbrodni Katyńskiej przez włączenie się w akcję sadzenia Dębów Pamięci. Dlatego, też proszę o kontakt pod adresem  internetowym t.chmielarski@wp.pl krewnych następujących osób: Stefana Bronisława Noskowskiego, Jana Marcina Pytko, Wincentego Golby, Józefa Saneckiego. Tomasz Chmielarski, współorganizator.

Sylwia z Radziwiłłów napisał/a 30 kwietnia 2011:

Bardzo dobra strona, tylko potrzeba takich więcej, aby przekazać najmłodszemu pokoleniu co się stało 70 lat temu i jakie to ma skutki teraz. To obowiązek wobec ojczyzny znać jej krwawą przeszłość, by móc żyć w teraźniejszości. Sadzenie Dębów z pewnością nie pozwoli zapomnieć o wszystkich zamordowanych!

Magda Jastalska z Otwock napisał/a 10 kwietnia 2011:

Mój dziadek, śp. por.Zygmunt Kwiatkowski - więzień w Kozielsku,zamordowany w Katyniu. Dziękuję za pomnik i Dąb Pamięci posadzony w Karczewie. PAMIĘTAMY! CHWAŁA BOHATEROM!

Marta z Rokszyce napisał/a 9 kwietnia 2011:

Strona naprawdę bardzo dobra. Nigdy nie zapomnimy!

Izabela z Białystok napisał/a 8 kwietnia 2011:

Chwała i podziękowania wszystkim twórcom tego projektu. Prawda o Katyniu musi ujrzeć światło dzienne, musimy poznać pełna listę ofiar tej zbrodni. Poprzez symboliczne sadzenie dębów, pamięć o tym ludobójstwie będzie wieczna. Żywmy nadzieję, że strona rosyjska jak najszybciej udostępni wszystkie materiały o Katyniu.

Karolina z Warszawa/Łódź napisał/a 8 kwietnia 2011:

Dziękuję, że mogłam poznać tak dobrą stronę. Każdy kto jest Polakiem ma za zadanie pamiętać i przekazywać tą pamięć !!!

Wodzu z Kościerzyna napisał/a 8 kwietnia 2011:

Pamiętamy [*]

Agata z Katowice napisał/a 7 kwietnia 2011:

"Ludzi dobrych i złych wciąż przynosi wiatr Ludzi dobrych i złych wciąż zabiera mgła I tylko ty masz tą niezwykłą moc By zatrzymać ich, by dać wieczność im..." Chwała Bohaterom! Cześć Ich Pamięci!