Księga gości

Strona główna / Księga gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 18.234.236.14.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
253 wpisy.
Adam T. Muller z Wisconsin Dells. WI. USA napisał/a 20 listopada 2009:

Bogu nieśmy modły i chylmy czoła nad grobami zamordowanych, bo byli Polakami. Niech kopie pomnika katyńskiego dłuta Andrzeja Pityńskiego staną tam, gdzie będą mogły następnym generacjom głosić i przypominać o zbrodni nad zbrodniami: O MORDZIE KATYŃSKIM.

Józef Joniec SP z Warszawa napisał/a 12 listopada 2009:

Uczestnikom uroczystej Inauguracji ROKU KATYŃSKIEGO 2010 we wtorek, 10 listopada br. w sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach bardzo dziękuję !!! Szczególniej dziękuję dzieciom i młodzieży szkół pijarskich i publicznej, domu kultury oraz parafii na Siekierkach i Augustóce; przygotowaliście pięknie wraz z nauczycielami, wychowawcami, siostrą i duszpasterzami Liturgię w sanktuarium i program artystyczny w teatrze. Ze wzruszeniem i podziwem myslę o PT. Przedstawicielach szkół, samorządów, środowisk oświatowych, parafii, rodzin katyńskich, organizacji pozarządowych, którzy przybyliście z terenu całęj Polski od Szczecina do Lublina oraz od Gdańska do Nowego Sącza; mocne i żywe jest Wasze świadectwo !!! Trwa AKCJA społeczna sadzenia "Dębów Pamięci" dla oddania czci i upamiętnienia Bohaterów Katynia. Cześć ich pamięci !!!

Krzysztof z Szczecinek napisał/a 12 listopada 2009:

Jestem wzruszony gdy patrzę na tą stronę. Chylę czoła przed Bohaterami. Szukam wśród nich brata mojego dziadka, który nazywał się Feliks Barda. Do dziś nikt nie wie gdzie spoczywa - a zaginął na początku wojny...

Stanisław Zapała z 43-100 Tychy napisał/a 11 listopada 2009:
Proszę o kontakt z osobą która przeżyła Katyń - w okolicach Tychów. Chętnie posadze "Dąb Pamięci"
Stanisław Zapała z 43-100 Tychy napisał/a 11 listopada 2009:
Proszę o kontakt z osobą która przeżyła Katyń - w okolicach Tychów. Chętnie posadze "Dąb Pamięci"
Wojciech Kościółek z Dzierżaniny napisał/a 11 listopada 2009:

Chwała tym którzy oddali życie w obronie Ojczyzny.Chwała Wam za wspaniała stronę.Niech Bóg da RADOŚĆ NIEBA Bohaterom,a nam żyjącym mądrość i siłę do budowania Królestwa prawdy,miłości ,dobroci,pokoju.Do budowania cywilizacji ŻYCIA I MIŁOŚCI....

Krzysztof Nowak z Cranford, N.J. U.S.A. napisał/a 10 listopada 2009:

Komitet Katynski w Stanie New Jersey, USA, rzezbiarz: Andrzej Pitynski, powiadamiaja ze w roku 1991 zostal odsloniety pomnik Katynski w Jersey City, przy Exchange Pl., na przeciwko World Trade Center. Komitet nasz pragnie dolaczyc sie do programu "KATYN ... OCALIC OD ZAPOMNIENIA". Krzysztof Nowak, Przewodniczacy

Tadeusz Olszewski z Kolonia napisał/a 10 listopada 2009:

Jestem Polakiem zamieszkałym w Niemczech i bardzo się ciesze,ze powstała ta strona o Katyniu. Niech Bóg ma w opiece pomordowanych. Chwała niech im będzie.

Miłosz z Chicago napisał/a 10 listopada 2009:

Zawsze, zawsze będą ofiarami zbrodniarzy, którzy mówili, że niosą wolność a w rzeczywistości nieśli mord, gwałt, grabież, zniewolenie. Cześć pamięci winnych temu, że byli polskimi oficerami.

Stanisław Mentel z Suwałki napisał/a 10 listopada 2009:

Mój dziadek, Stanisław Mentel, przodownik Policji Państwowej, jeniec obozu w Starobielsku, został rozstrzelany w Twerze na początku kwietnia 1940 roku. Pamiętajmy o nich wszyscy.

Pawel Thommee (wnuk) z Toronto napisał/a 9 listopada 2009:

Godna inicjatywa. Serdeczne podziekowania inicjatorom. Piekna szata graficzna. Prawdy nie mozna zabic.

Ksiadz Robak z new York, NY, USA napisał/a 9 listopada 2009:
Ta cala pompa otwarcia strony internetowej o KATYNIU brzmi bardzo pieknie. Tylko ze co z tego ? Patrze na wasza strone i co widze - kto ile drzew zasadzil i gdzie. Czy to jest naprawde strona o Katyniu - miejscu gdzie Sowieci wymordowali Elite Polskiego Spoleczenstwa ? Przykro mi, ale nic nie znalazlem na ten temat na waszej stronie internetowej. Zaczynajac strone o KATYNIU spodziewalem sie zobaczyc To najwazniejsze - gdzie, kto i kiedy zamordowal naszych rodakow. A wy pod dumnymi sztandarami polskosci - informujecie mnie gdzi i co z debami. KATYN - to nie drzewa - to ludzie, Polacy ktorzy tam zgineli. Mam nadzije ze naprawicie te pomylke i nie zostaniecie malomiasteczkowym portalem dla mocherkow. Pozdrowienia z New York-u Ksiadz Robak
Teresa Rybicka z Lublin napisał/a 9 listopada 2009:

Gratuluje stworzenia wspanialego portalu, oczekuje zamieszczenia materialow o osobach zamordowanych w Katyniu i tych z uroczystosci sadzenia Debow Pamieci. Spolecznosc mojej szkoly, VIII LO w Lublinie, uczcila pamiec porucznika Mieczyslawa Soroko, bylo to dla nas wszystkich bardzo doniosle wydarzenie. Porucznik Mieczyslaw Soroko, nauczyciel z zawodu, na stale wpisal sie do historii naszej szkoly.