Księga gości

Strona główna / Księga gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 18.212.206.217.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
249 wpisów.
Marcin z Kraśnik napisał/a 10 sierpnia 2018:
Jestem kolejnym pokoleniem rodziny Nastarowiczów, łódzkich policjantów i jestem dumny z tego, że mogę przyczyniać się do dzieła, które pozwala ocalić Katyń od zapomnienia.
PG 21 w Łodzi z Łódź napisał/a 11 kwietnia 2018:
Szanowni Państwo, poszukujemy rodziny por. Alojzego Welnitza, ur. w 1910 r. w Łodzi - zamordowanego w Katyniu. Był jednym z najwszechstronniejszych sportowców łódzkich, reprezentował barwy ŁKS-u. W dniu 30 maja 2018 r. planujemy zasadzić Dąb Pamięci przy naszej szkole. Dotychczasowe poszukiwania rodziny niestety nie przyniosły rezultatu.
Elżbieta z Krzywcza napisał/a 22 marca 2018:
Poszukuję rodziny Andrzeja Polnika urodzonego w Krzywczy. Pracował jako policjant w województwie stanisławowskim we wrześniu 1939 r. Internowany, zamordowany, jest na liście zamordowanych w Miednoje.
Angelika z Zawiercie napisał/a 22 marca 2018:
Witam, jestem prawnuczka aspiranta BRONISŁAWA MILEJSKIEGO urodzonego w 1911r w Siadczy. Zamordowanego w 1940r w Kalininie. Pochowanego w Miednoje. Wszystkich którzy posiadają jakieś dokumenty, zdjęcia informacje proszę o kontakt. Brodzinska.angelika@gmail.com [*] pamiętamy.
Jarosław Kuczyński z Wieliczka napisał/a 5 lutego 2018:
Poszukuję rodziny Stanisława Jamki podpułkownika dyplomowanego łączności Wojska Polskiego, zamordowanego wiosną 1940 w Charkowie. 3 maja 2010 został zasadzony Dąb Pamięci honorujący Stanisława Jamkę na cmentarzu komunalnym w Wieliczce. Miał też brata Władysława. Każdego z Państwa, kto mógłby pomóc w poszukiwaniu rodziny proszę o kontakt z koordynatorem, panią Małgorzatą Włodarczyk malgorzata.wlodarczyk@parafiada.pl
Czesław Karasiewicz z Ostaszewo napisał/a 21 października 2017:
Dobry pomysł z dębami. Mam zamiar posadzić taki dąb w Ostaszewie gmina Łysomice, aby uczcić bohatera, czyli mojego dziadka zamordowanego w Mińsku - Kuropaty, Kazimierza Karasiewicza ur. 1900 roku.
Ewa Medon z GDynia napisał/a 16 sierpnia 2017:
Dziekuję starostwu lidzbarskiemu i Zespole szkol i pl. Oświatowych za pomoc w posadzeniu Dębu Pamięci a szczególnie starostwu za piękny głaz . Ewa Medon( -wnuczka Adolfa Dostala
Ewa Medon z gdynia napisał/a 16 sierpnia 2017:

Gorąco dziękuje Starostwu lidzbarskiemu , za piękny głaz a Zespołowi szkół i placówek oświatowych za posadzenie dębu i pielęgnacje tego miejsca Ewa Medon-wnuczka Adolfa Dostała

Bartosz Stolarski z Orchówek napisał/a 25 kwietnia 2017:

gratuluję pomysłu na uczczenie pamięci tych którzy umarli za Polskę 27.04.2017 r będe pisał taki test w Hańsku

Elżbieta Paprocka z Elbląg napisał/a 9 marca 2017:

Planujemy posadzenie dębu pamięci ku czci mjra Adama Bronisława Skoczyckiego zamordowanego w Katyniu i szukamy kontaktu z rodziną

Maria Sobieraj z Mrągowo napisał/a 6 lutego 2017:

Brat mojej Babci, Mieczysław Podgórski zginął w Katyniu. Babcia nie doczekała czasów, kiedy można o tym mówić głośno, ale my wiedzieliśmy, jaka była prawda. Będziemy zawsze pamiętać.

Michał Sybirak z Polska napisał/a 17 stycznia 2017:
Pragnę serdecznie zachęcić do obejrzenia Listy Stron Patriotycznych: http://patriotyczna.listastron.pl/?we=m2014
Maria Iwańska z Sosnowiec napisał/a 30 września 2016:

Dzięki wszystkim za pamięć! Mój dziadek Józef Wojtal został zamordowany w Charkowie. Pamięć o zbrodni i pomordowanych jest naszym obowiązkiem.

Dorota Skalska z Kielce napisał/a 16 września 2016:

Jestem wnuczką siostry majora Wacława Mateusza Chudzickiego urodzonego w Kielcach, zamordowanego w Charkowie. Pamiętam jak babcia opowiadała, że jej brata zamordowali sowieci. Były to czasy kiedy nie można było głośno mówić o tych wydarzeniach. Niestety o "wujku Wacku" nic więcej nie wiem. Posiadam tylko kilka jego zdjęć. Bardzo dziękuję Gminie Klimontów za posadzenie dębu pamięci upamiętniającego majora Wacława Chudzickiego w Parku Katyńskim w Byszowie.

IwonaMirowska z Olsztyn napisał/a 13 kwietnia 2016:

Jestem wnuczką kpt.Kazimierza Woźny rozstrzelanego w Katyniu. 12.04.2016r w Olsztynie przy bursie nr3 został posadzony dąb jego pamięci.Dziękuję bardzo za uhonorowanie mojego dziadka. 🙂

Ewa Medon z gdynia napisał/a 29 stycznia 2016:

Dziękuję za Dąb Pamięci w Lidzbarku Warminskim

Ewa Medon z Gdynia napisał/a 28 stycznia 2016:

Jestem wnuczką płk.Adolfa Dostala. dzisiaj przeczytałam ,że w Lidzbarku Warm. jest posadzony dąb pamięci honorujący mojego Dziadka. W najblizszym czasie wybiorę się tam. jestem bardzo wdzięczna.

Joanna Górna z Bielsko - Biała napisał/a 11 stycznia 2016:
Witam, zbieram materiały na konkurs , jeśli jest ktoś na tej stronie kto związany jest z Katyniem i jego historię i zechciałby odpowiedzieć na kilka pytań proszę o kontakt.
Andżela Radzikowska z Włóki napisał/a 16 października 2015:

Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji o rodzinie kpt. Michała Łukomskiego, zamordowanego w Charkowie w 1941r. Jestem w posiadaniu Różańca Katyńskiego do którego dołączono brelok z imieniem i nazwiskiem kpt, oraz adresem Fundacji Tuliano. Różaniec poniewierał się w budynku Sądu w Warszawie podczas remontu pomieszczeń. Poszukuję kontaktu z rodziną kpt.. Jestem nauczycielką w szkole podstawowej i uzyskałam zgodę dyrekcji na uczczenie pamięci poległego poprzez umieszczenie na terenie szkoły kamienia na którym umieścimy imię i nazwisko, miejsce mordu, posadzimy dąb i ofiarujemy mszę św.. W tym celu poszukuję krewnych kpt., aby swoją obecnością mogli uświetnić uroczystość. Poszukując informacji o kpt., natrafiłam przypadkowo na personalia swojego przodka, porucznika Jana Garleja. Proszę o pomoc w poszukiwaniu informacji na temat rodziny. Służę również pomocą w uzyskaniu informacji na temat mojego krewnego.

Adam Juźków z Warszawa-Wesoła napisał/a 12 października 2015:

Jestem synem Aleksandra Juźków s.Stefana ur.w 1904r w Bolechowie d.woj.stanisławowskie. Ojciec mój w chwili wybuchu wojny słuzył w P.P.w Żyrardowie. Został aresztowany przez NKWD w Stanisławowie, a następnie wywieziony do obozu w Ostaszkowie. Zamordowany w Twerze. Spoczywa w Miednoje. Był żonaty z Alicją z d.Kaplińska (+ 1977r).Cześć Jego pamięci! Syn Adam